Infinity Dbz

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Infinity Dbz

BINE ATI VENIT PE FORUM !

Bine ati venit pe Forumul Infinity DBZ !!! Cei care sunteti interesati de repunerea pe picioare a DBZ-ului,sunt asteptati sa ia legatura cu stapanul aliantei!

    Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ?

    Sondaj

    Cine nu o sa mai faca parte din echipa Adminilor DBZ?

    [ 5 ]
    Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_lcap42%Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_rcap [42%] 
    [ 4 ]
    Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_lcap33%Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_rcap [33%] 
    [ 0 ]
    Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_lcap0%Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_rcap [0%] 
    [ 1 ]
    Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_lcap8%Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_rcap [8%] 
    [ 2 ]
    Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_lcap17%Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? I_vote_rcap [17%] 

    Total voturi: 12
    Sondaj inchis
    Mugurash
    Mugurash
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 137
    Data de inscriere : 19/06/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Prahova

    Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? Empty Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ?

    Mesaj  Mugurash Mier Feb 02, 2011 3:13 am

    Cel care va strange cele mai multe voturi,Nu o sa mai beneficieze de rangul Admin,in cadrul aliantei DBZ!
    Mugurash
    Mugurash
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 137
    Data de inscriere : 19/06/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Prahova

    Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ? Empty Re: Cine NU ar mai trebui sa fie Admin DBZ?

    Mesaj  Mugurash Sam Feb 05, 2011 2:02 am

    Topic inchis!

      Data/ora curentă este: Sam Mai 11, 2024 1:24 am